Weider Glutamin
Weider Glutamin

Spor yapanlar için oldukça önemli olan ürünlerden biri de Weider Glutamin serbest ve saf formda üretilmiş bir amino asit ürünüdür. Üst düzey bir ham madde kalitesine sahip olan ve Kyow patenti bulunan bu ürün sitemiz üzerinden en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere sunulur. Spora yeni başlayanlar veya spordan istediği verimi alamayanlar artık o günler eskide kaldı. En kısa zamanda kaslı bir görünüme kavuşmak için bu ürün tam size göredir. Amino asit havuzunun %60’ını içerisinde bulunduran bu ürün yoğun bir egzersiz sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervlerinin tekrardan dolmasını sağlar. Kana çabuk bir şekilde karışabilmesinin nedeni de saf halinden kaynaklıdır. Uzun bir emilim sağladığı için kasların glutamin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir.

Weider Glutamin Özellikleri Nelerdir

Weider Glutamin ürününün özelliklerine bakacak olursak öncelikle en dikkat çelen özelliği sahip olduğu patentlerden kaynaklıdır. 1 kutu içerisinde 80 adet servisi bulunan bu ürün serbest formda amino asit içerisinde glüten içermez. Ürünün kullanımı da son derece kolaydır. Ölçeği yoktur. Servis miktarı kısmında belirtilen şekilde tatlı kaşığı yardımı ile miktarı ayarlayabilirsiniz. İçerisinde 80 adet ürün bulunur. 1 tatlı kaşığı yani 5 gr ürün bir servise tekabül eder.

Weider Glutamin Nasıl Kullanılır

Weider Glutamin kullanımı da son derece kolaydır. Öncelikle orta seviyede 1 tatlı kaşığı ürünü 200 ml su ile karıştırdıktan sonra tercihe göre spordan önce veya sonra alabilirsiniz. Ürünü kullanmaya başlayalı olduysa ve artık alıştıysanız orta seviyede 1 tatlı kaşığı ürünü 200 ml su ile karıştırarak spordan önce veya sonra alabilirsiniz. Eğer ürünü uzun yıllardır kullanıyor ve vücudunuz amino asitlere alışkın ise ileri seviyede 1 tatlı kaşığı ürünü 200 ml su ile karıştırıp spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz.