WEIDER PREMIUM WHEY PROTEİN TOZU
WEIDER PREMIUM WHEY PROTEİN TOZU

Profesyonel olarak sporla uğraşan birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği besin takviyeleri bulunuyor. Bunların arasında yaygın olarak kullanılan protein tozu da yer alıyor.

Protein tozları, günlük beslenmeye ek olarak alınan takviyelerdir. Aynı zamanda enerji sağlayarak performansı artırma görevi de görüyor.

İzole whey proteini içeren, Weider Premium Whey Protein Tozu konsantre wheye göre daha az karbonhidrat ve yağ içeriyor. İzole halinin üretim süreci daha fazla işlem gerektirdiği için de maliyeti de daha yüksek oluyor.

İçeriğinde %20 oranında izole whey proteini bulunduran Weider Premium Whey Protein Tozu, %60 oranında konsantre halini barındırıyor.

Weider Premium Whey Protein Tozu İçeriği ve Kullanımı

Weider Premium Whey Protein Tozu önemli aminoasit, mineral ve vitamin bileşenleri ile zengin bir içeriğe sahip. Ürün B6 vitamini ve kalsiyum, sodyum içeriyor. Aynı zamanda lizin, lösin, arjinin, alasin, valin, glutamin, aspartik asit, histidin, prolin, serin, tirozin gibi aminoasitleri barındırıyor.

Weider Premium Whey Protein Tozu kullanımı başlangıç, orta ve ileri seviyeler için aynı miktarlarda; iki yemek kaşığı (30 gr) protein tozu, 300 ml su ile karıştırılarak tüketiliyor.

Weider Premium Whey Protein Tozu başlangıç seviyesinde antrenmandan hemen sonra, orta seviyede sabah uyandıktan sonra ve antrenman sonrasında, ileri seviye için ise sabah, antrenmandan 30 dk öncesi ve antrenman sonrası şeklinde kullanılması öneriliyor.

Her kutusu 77 servis miktarı içeren Weider Premium Whey Protein Tozu, düzenli spor ve beslenme ile istenilen sonucu vaat ediyor.

Gym Market ile Dilediğiniz Ürünler Kapınızda

Weider Premium Whey Protein Tozu, aromalı çeşitleri ve gramajları ile farklı seçeneklere sahip. 500 gr ve 2300 gr seçenekleri ile isterseniz küçük denemelik boyu, isterseniz uzun süreli kullanımlar için 2300 gr olan büyük boyu tercih edebilirsiniz.

Weider Premium Whey Protein Tozu, diğer takviye besinler gibi istenileni tek başına sunmaz. Düzenli beslenme ve spor ile birlikte kullanılması gerekir. Weider Premium Whey Protein Tozu içeriği, fiyatı ve kullanımı için daha detaylı bilgiler için sitemizi inceleyin.