Scivation Xtend 384 Gr
Scivation Xtend 384 Gr

Protein ağırlıklı beslenme, vücut geliştirmede önemli bir paya sahiptir. Karbonhidrat ağırlıklı besinlerin yerine yüksek proteine sahip sağlıklı besinler tercih edilir.

Özellikle yoğun tempoda ve ağır çalışmaların yapıldığı sporlarda hissedilen yorgunluklar daha fazladır. Dolayısıyla alınması gereken enerji ihtiyacı da fazladır.

Lösin, izolösin ve valin aminoasitlerinden oluşan zincire BCAA denir. BCAA bu aminoasitlerin öneminden dolayı oldukça önemli bir bileşen olma özelliği kazanıyor.

Scivation Xtend 384 gr içerdiği yüksek BCAA bileşeni sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Orta ve ileri seviyede spor yapanların kullanabileceği Scivation Xtend 384 gr, içerik olarak zengin bir yapıya sahip.

BCAA Nedir, Ne İşe Yarar

BCAA kas proteinlerinin üçte birini oluşturması açısından vücut geliştirenler için önemli bir yere sahip. Scivation Xtend 384 gr içeriğinde yer alan BCAA’nın birçok faydası var. Yağsız kas kütlesini artırmak isteyenler için önemli bir aminoasit kaynağıdır.

Scivation Xtend 384 gr ürününün de aralarında yer aldığı pek çok besin takviyesinde lösin, valin ve izolösin aminoasitlerine rastlanır. Kas kütlesini artırmasının yanında, performansa da katkıları oldukça fazladır.

Kas yorgunluğunu azaltan, antrenman sırasında aminoasit kaybını önleyen ve iyileşme dönemini hızlandıran BCAA ihtiyacını Scivation Xtend 384 gr ile karşılayabilirsiniz. BCAA bir bütün olarak işlevini yerine getirir, zincirde yer alan aminoasitlerden biri yoksa etkisi azalır.

Scivation Xtend 384 gr ürününü antrenman öncesinde, sırasında veya sonrasında kullanarak performansınızı artırır, yorgunluğunuzu azaltır ve gerekli BCAA depolarını doldurur.

Gym Market Ayrıcalığıyla Scivation Xtend 384 gr

BCAA deposuyla öne çıkan Scivation Xtend 384 gr, aktif spor yapanların aradığı ürünlerden biri. 30 servis miktarının her bir servisinde 7 gr BCAA bulunuyor. Önemli aminoasitlerden biri olan glutamini ve B6 vitaminini de içermesinin yanında tat olarak da başarılı besin takviyeleri arasında yerini alıyor.

Gym Market ile Scivation Xtend 384 gr ürünü kapınıza kadar gelebilir. Scivation Xtend 384 gr kullanımı, içeriği ve fiyatı ile ilgili daha detaylı incelemelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.