Nike Suluk
Nike Suluk

Dışarıda, evde ya da spor salonunda spor yapılırken vücudun su ihtiyacının yeterince karşılanmış olması, hem spordan istenen verimin daha iyi alınmasını sağlıyor hem de vücut sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. İçtiğiniz suyun miktarını takip etmek ve spor yaptığınız her anda kullanmak için suluk kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak tercih etmiş olduğunuz suluğun hareket halindeyken pratik bir şekilde kullanılabilmesine ve sızdırmaz özelliği bulunmasına dikkat etmenizde yarar var. Web sitemiz Gym-Market üzerinden satışa sunulan Nike Suluk çeşitleri arasında hızlı nemlendirme sağlayan, kolay açılmakla birlikte sızdırmazlık özelliği olan modelleri bulabilirsiniz.

Dayanıklı Nike Suluk

Spor yaparken her defasında yeni bir su şişesi temin etmek yerine, spor malzemelerinizle birlikte çantanıza atabileceğiniz dayanıklı bir suluk kullanmak daha pratik olabilir. Satışa sunduğumuz ürünler arasında yer alan Nike Suluk çeşitlerinde BPA içermeyen plastik ürünler ile bulaşık makinesinde yıkama için uygun tasarım ve dayanıklılıkta modeller de yer alıyor. Tritan yapısı ile yüksek dayanıklılık sağlayan suluk çeşitlerinde 700 ml ölçüsü ile yoğun su ihtiyacını karşılayacak modeller bulunuyor.

Tasarımı İle Göz Dolduran Nike Suluk

Nike Suluk çeşitleri, su ihtiyacını karşılarken göz zevkine önem veren ve kullanım kolaylığı arayanlar için de çözüm sunuyor. Sıcak ve soğuk gıda temasına uygun şekilde üretilen suluk çeşitlerinde kavramayı kolaylaştıran ergonomik tasarımlar kullanılıyor. Yarı saydam özellikli suluklar ile sportif aktiviteniz sırasında ne kadar sıvı tükettiğinizi takip edebiliyorsunuz. Dokulu yüzeyler ile tutuş kolaylığı sağlanan modellerde tek elle kolayca kullanım için asimetrik tasarımlardan da yararlanılıyor. Aynı özelliklere sahip modellerde renk seçenekleri bulunması da kullanıcıların sıvı tüketimini keyifle gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Üstelik suluk çeşitleri farklı büyüklüklerde olup, egzersiz yoğunluğu ve vücut yapısı değişen kişilere alternatif ürünler sunuluyor.