SCIVATION XTEND BCAA

Vücut geliştirmede en önemli noktalardan biri protein ağırlıklı beslenmedir. Proteinin yapı taşı olan aminoasit bileşenlerden oluşan besin takviyeleri ile vücudu desteklemek gerekir. Bu durumu bilen profesyonel sporcular da düzenli ve sağlıklı beslenmelerine ek besinleri katarlar.

Lösin, izolösin ve valin aminoasitlerinin oluşturduğu zincir, Bcaa adını alıyor. Bu 3 önemli aminoasit birçok sporcu besininde bulunuyor. Vücut geliştirenlerin beslenme şekli az karbonhidrat ve yoğun protein ağırlıklıdır.

Bu şekilde kilo alımını azaltmayı, kas yapısını güçlendirmeyi ve enerji depolamayı hedeflerler. Scivation Xtend Bcaa da bu şekilde beslenen sporcular arasında tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Scivation Xtend Bcaa İçeriği ve Kullanımı

Bcaa özellikle yoğun tempoda spor yapanların iyileşme dönemini hızlandırır, antrenman sırasında aminoasit kaybını önler ve kas yorgunluğunu azaltır. Bu nedenle vücutta yeteri kadar lösin, izolösin ve valin bulunmalıdır. Scivation Xtend Bcaa yaptığı sporu desteklemek isteyenler için bir seçenek oluyor.

Scivation Xtend Bcaa içeriğinde sadece bahsedilen önemli 3aminoasidi değil B6 vitamini, sodyum, potasyum, elektrolit karışımı ve glutaminde içeriyor. Orta ve ileri seviye sporculara tavsiye edilen Scivation Xtend Bcaa kullanımı şuşekilde;1 ölçeğine (12,3 gr) 250 ml su katılarak antrenmandan 20 dakika önceveya antrenman sırasında alınıyor.

Scivation Xtend Bcaa farklı aroma seçeneklerine sahip. Karpuz, ahududu, yeşil elma, karışık meyve, mango ve ananas aromalarından biri seçilebiliyor.

Scivation Xtend Bcaa Gym Market’te

Her servisinde 7 g yüksek Bcaa içeren Scivation Xtend Bcaa ürünü sitemizde yer alıyor. Farklı aroma seçenekleri ve 384 gr servis miktarıyla ilgililerini bekliyor. 2012 yılında ABD’ de en iyi Bcaa ürünü seçilen Scivation Xtend Bcaa, sporcuların günlük ihtiyacı olan aminoasit miktarını gidermeye yardımcı oluyor.

Scivation Xtend Bcaa, diğer protein takviyeleri gibi en iyi etkisini düzenli spor ve sağlıklı beslenme ile gösterir. Scivation Xtend Bcaa fiyatı, içeriği ve kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.