Hardline Progainer Yorum
Hardline Progainer Yorum

Hardline ülkemizde kendi alanında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hardline progainer yorum konusunda olumlu yorumlar aldığını söyleyebiliriz. En güzel özelliklerinden biri de helal gıda sertifikasına sahip bir ürün olmasıdır. Çoğu kadın ve erkeğin sorunu olan kilo alamama problemine çözüm getirmektedir. Kısa sürede sağlıklı kilo almak isteyenlerin tercih ettiği en iyi ürünlerden biri olarak bilinmektedir. İçeriğindeki karbonhidratın yüzde 31’lik kısmı şekerdir. Aynı zamanda gluten, süt ve soya da içermektedir. Kalıtsal sağlık sorunu olan kişilerin doktora danışması gerekir. Çünkü bu kişilerde sağlık sorunlarına neden olabileceği belirtilmektedir. Kullanıma başladıktan sonra 2 ay devam edilmelidir. İki ayın sonunda 2 hafta ara verilmesi uygun görülmektedir.

Hardline Progainer Yorum ve Hazırlama Bilgileri

Kilo almada etkili bir ürün olan Hardline kullanım ve hazırlanış bilgilerine dikkate etmek gerekir. 220 gramı 550 ml sıvı ile hazırlanmalındır. Aynı zamanda 20 saniye karıştırılması önerilmektedir. Hazırlık sırasında kullanılan sıvılar meyve suyu, süt veya su olabilir. Bunlardan biri ile karıştırmak uygundur. Tercihini sütten yana kullananlar yağsız sütü tercih etmelidir. Spor sonrası emilim için yağsız süt daha uygun olacaktır. Ayrıca yüksek saflıktaki protein tozları ile karıştırıldığında protein oranı arttırılabilir. Homojen bir karışım hazırlamak için çok soğuk sıvılar kullanılmamalıdır. Keratin ekleyerek güçlendirmek de mümkündür. Hardline Progainer yorum yapılırken kullanım zamanları dikkate alınmalıdır.

  • Spordan yarım saat önce kullanılabilir
  • Spordan hemen sonra kullanılabilir
  • Öğün aralarında kullanılabilir.

Hardline Progainer Yorum ve Hatırlatmalar

Antrenmanlarınız sıklaştığında sabah erken kullanılabilir. Hızlı kilo almak için tercih edilen bu ürünü akşam yatmadan önce kullanmak kilo artışını hızlandırmaktadır. Fakat bu durumda bölgesel yağlanma sorunu ortaya çıkabilir. Buna dikkat edilerek tüketilmelidir. Kullanım önerisi 1 servis için 5 ölçektir. Ürünü kullanırken kullanma talimatlarına dikkat etmek gerekir. Hardline Progainer yorum için sitemizi inceleyebilirsiniz.