Multipower Whey Protein Nasıl?

Multipower Whey Protein Nasıl Özelliklere Sahiptir?

Whey protein aldığınızı düşünerek sağlığınızı tehlikeye atmamak için güvenilir bir markanın ürününü tercih etmeniz gereklidir. Bu noktada hammadde kalitesi ve içeriğindeki yüzde 77 protein oranı ile multipower whey protein kullanıcılardan olumlu yorumlar alan bir üründür. Peki, multipower whey protein nasıl özelliklere sahiptir? Günlük 3 ölçeklik bir servis tükettiğiniz düşünüldüğünde, bir servisin içerisinde 115 kcal enerji, 23 gr protein, 1,4 gr yağ, 1,3 gr karbonhidrat, 1 gr şeker bulunmaktadır. Ürün içeriğinde ayrıca B6 vitamini ve 5.700 mg BCAA amino asit yer almakta olup düşük miktarda lif içermektedir.

Multipower Whey Protein Nasıl Bir Üründür?

Sporcuların tercih ettiği multipower whey protein nasıl bir üründür? Bu ürün whey proteinin toz formunda kullanıldığı bir üründür. Protein oranı yüksektir ve amino asit profili de daha etkilidir. Daha çok spor sonrası kullanım için önerilen bu ürün, spor yapan kişiler için protein ihtiyacını karşılamanın pratik bir yoludur. Karbonhidrat ve şeker oranının düşük olması ürünün olumlu özellikleri arasında yer almaktadır.

Multipower Whey Protein Nasıl Kullanılır?

Whey protein sporcular tarafından çeşitli faydaları nedeniyle sık kullanılan bir ürün olmakla birlikte kullanım önerilerine dikkat edilmediği takdirde istenen sonuçların alınması söz konusu olamayacaktır. Bu durumda multipower whey protein nasıl kullanılır sorusu karşımıza çıkmaktadır. Multipower whey protein, başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 durumda kullanılmaktadır. Başlangıç seviyesi için önerilen, 30 gr’a karşılık gelen 3 ölçek ürünü 200 ml suyla karıştırdıktan sonra antrenmanın hemen ardından kullanmaktır. Orta ve ileri seviye için ise yine 3 ölçeklik ürün 200 ml suyla karıştırılarak antrenman öncesi ve hemen sonrasında tüketilmesi tavsiye edilmektedir.