Creapure Kreatin Özellikleri

Kas gelişimi konusunda çalışmalar yapan sporcuların birçok takviye ürün kullanması gerekebilir. Özellikle protein ve birçok amino asit alımının bu dönemde çok fazla olması gerekmektedir. Bunun sağlanması ile kas gelişimlerinin daha fazla olması ve kolay olması mümkündür. Özellikle kreatin kullanımı ile kas hacminin artması ve enerjinin fazlalaşması mümkündür. Bu konuda geliştirilen Hardline Creapure Kreatin ürünü de sporcuların kas gelişimleri konusunda oldukça yardımcı olan sporcuların çok tercih ettiği bir ürün olmaktadır. Bu ürün sporcuların özellikle yükleme döneminde kullandıkları bir ürün olmaktadır.

Creapure Kreatin İçeriği

Hardline markasının ürettiği bu ürün kullanımı ile kısa sürede etki sağladığı ve sporcular üzerinde olumlu etkilerinin olduğu bilinmesi ile çok tercih edilmektedir. İçeriğinde tamamen kreatin bulunan bir ürün için bir ölçek 5gr için 5000 mg kreatin bulunmaktadır. Ayrıca Creapure Kreatin ürününün bir ölçeğinde 20 kcal bulunmaktadır. Sporcular karbonhidrat ve yağ içeriğinin bulunmadığı bu ürünü çokça tercih etmekte ve kullanmaktadır. İçeriği %100 saf şekilde mikronize kreatin monohidrat olması nedeni ile etkisi oldukça fazladır ve gerekli performansı doğru kullanım ile sağlamaktadır.

Creapure Kreatin Kullanımı

Kas gelişimi konusunda özellikle hacim sağlamak ve yükleme dönemini başarılı şekilde geçirmek isteyen sporcular Hardline markasının Creapure Kreatin ürününü tercih etmektedir. Bu ürün bir ölçeğini (5gr) bir bardak su ile karıştırarak tüketilmelidir. Kullanım zamanı da orta seviyeli sporcular için antrenman öncesidir. Aynı şekilde ileri seviyedeki sporcularında kullanım konusunda bir bardak (200ml) su ile bir ölçek (5gr) ürünü karıştırarak antrenman öncesi tüketmesi tavsiye edilmektedir. Bu kullanım günde bir kere bir porsiyon olarak yapılması da tavsiye edilmektedir. Kas gelişimi konusunda yapılan çalışmalara bu gibi başarılı ürünler oldukça önemli etkilerde bulunmaktadır.