L-Karnitin Thermo

L Karnitin Thermo Nedir Ne İçin Kullanılır?

Profesyonel ve amatör sporcular özellikle vücut geliştirme ile uğraşanlar için en büyük problemlerden birisi kilo vermektir. Bilhassa definasyon dönemlerindeki sporcuların kilo vermesi için l karnitin Thermo dediğimiz ürünler ön plana çıkmaktadır. Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan tamamen doğal bir şekilde hazırlanmış l karnitin thermo takviye gıdalar arasında kilo verdiren yapısı ile çok tercih edilmektedir. Ayrıca sadece sporcular için değil yoğun tempoda çalışmak zorunda olan pek çok kişi için de kilo vermek, yağ yakmak oldukça güçtür. Bu noktada ürün kataloğumuza yer alan L karnitin devreye girerek kısa süre içerisinde kilo verilmesini sağlarken diğer taraftan da kas dokusunu kuvvetlendirmektedir.

Yüksek Enerji İçin L Karnitin Thermo

L karnitin çok kısa süre içerisinde vücudun ihtiyaç duyacağı enerjiyi takviye edebilmektedir. Bu sebeple genellikle spordan yarım saat önce bir servis alınması yeterli olmaktadır. Yüksek miktarda kafein içerdiğinden dolayı da özellikle dinçleşmek ve zinde bir güne hazırlanmak için sabah alımlarında çok daha etkili olmaktadır. Yüksek saflıktaki l karnitin thermo özellikle gün içerisindeki enerjiyi takviye etmek veya sporda kaybedilen enerjiyi yerine koyarak kas yıkımlarının önüne geçmek için tavsiye edilmektedir.

Spora Yeni Başlayanlar İçin L Karnitin Thermo

Vücut geliştirme sporuna veya fitnessa yeni başlamış olanların en büyük sorunu kilo verememek veya kilo verirken büyük bir enerji kaybetmektir. Bu sebeple çeşitli sakatlıklar da yaşanabilmektedir. Bütün bu durumların önüne geçebilmek için spora yeni başlayanların l karnitin thermo ile ekstra enerji takviyesi alması tavsiye edilmektedir. Böylece fazla olan yağlar yakılıp kısa süre içerisinde kasa dönüştürüldüğünden dolayı hem vücudun enerji kaybetmesinin önüne geçilmekte hem de kilo verirken fit bir görünüme kavuşulmaktadır.