Zero Shot Satın Al
Zero Shot Satın Al

Gym Market, sıfır şeker ve sıfır karbonhidratlı özel bileşimiyle pek çok sporcu için vazgeçilmez olan, fitness salonlarının en popüler enerji takviyesini 75.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargoyla satışa sunuyor. L-Carnitine ürünleri zayıflamaya çalışanların korkulu rüyası olan açlık hissini bastırmaya yardımcı olmasıyla, enerji verici özelliğiyle ve içerdiği B vitamini, kafein ve taurin ile kişiyi uyanık ve zinde tutmasıyla bilinir. İster bir sporcu olarak antrenman öncesi size enerji takviyesi olması için, isterse işyerinizde uzun mesailere kaldığınızda sizi ayakta tutması için, yağ yaktıran ve açlık hissini yatıştıran özelliğiyle birçok sporcunun ve vücut geliştiricinin gözdesi L-Carnitine ürünlerinden biri olan zero shot satın al!

Çeşitli Ödeme Seçenekleriyle Zero Shot Satın Al

12 tane 60 ml’lik mini ‘shot’lardan oluşan ve spor salonlarında yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, antrenmanlardan önce ihtiyacınız olduğu anda cebinizden çıkarıp hemen içebileceğiniz bu pratik ürünü zero shot satın al butonuna bastığınızda karşınıza çıkacak olan şu ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz:

  • Havale ile Ödeme (Ürünün satış fiyatı üzerinden %5 indirim yapılır.)
  • Kapıda Ödeme
  • Kredi Kartıyla Ödeme

Unutmayın 75.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır (PTT kargo hariç).

 Üye Ol, Zero Shot Satın Al ve Parapuan Kazan

Sadece birkaç dakikanızı alacak olan üyelik işlemlerini tamamlayın ve üye olur olmaz parapuan kazanmaya başlayın! Sitemizde satın aldığınız her ürün için farklı değerlerde parapuan kazanma ve bu puanları daha sonraki alışverişlerinizde kullanarak çeşitli indirimler elde etme şansınız vardır. Gym Market’te satışa sunulan Zero Shot L-Carnitine 3000 mg + Sambucus 60 mlx12 ürünü ile 20 parapuan kazanma avantajını kaçırmamak için şimdi hemen zero shot satın al!