Zero Shot Nedir?

Zero Shot nedir? Zero Shot sıvı bir forma sahip olan karnitin üründür. Bu ürün karnitin bir ürün olduğundan dolayı ana amacını şu şekilde açıklamak gerekir. Spor yapmadan önce tüketmiş olduğunuz besinlerin spor esnasında enerji olarak sizlere geri dönüşüm sağlamasına yardımcı olur. Bu durum sayesinde daha çok terleyerek daha fazla yağ yakabilirsiniz. Hücrelerin içerisinde bulunan yağ asitlerin daha hızlı bir şekilde mitokondriye ulaşmasını ve ardından da orada enerjiye dönüşmesini sağlar. Zero Shot ürünümüzün bir şişesinde 3000mg karnitin bulunmaktadır. Bu da yağ asitlerin enerjiye dönüştürülmesinde gayet başarılı bir rakamdır.

Zero Shot Nedir Bileşenleri Nelerdir?

Sizlerde spor sırasında terlediğinizi, enerjinizin açığa çıktığını ve yağ yaktığınızı hissediyorsanız mutlaka Zero Shot ürününü demelisiniz. Kullanan kullanıcılar tarafından çok beğenilen bu ürünümüz hakkında sorulan en fazla soru Zero Shot nedir ve içeriği nedir? Olmaktadır. Buradan yola çıkarak tanımını yukarıda da yapmış olduğumuz Zero Shot’un içeriğinde karnitine ek olarak kompleks bir formülasyon da bulunmaktadır. İçerisinde yer alan bu kompleks bileşenler;

  • Krom Pikolinat
  • B12 ve B6 bitaminleri
  • Malik Asit
  • Taurin
  • Kafein

İçeriğine bakıldığı zaman vücudun yağ yakmasını kolaylaştıran ve terleten ürünler olduğunu ortadadır. Ürünün kullanım aşamaları bulunmaktadır. Bu nedenle ürüne başlarken ve ileri seviye olarak alınması gereken oranların belirtilen miktarda alınması vücut için daha iyi olacak ve daha fazla istenilen amaca ulaşacaktır.

Zero Hot Nedir Nasıl Kullanılır?

Zero Shot nedir, içeriğindekiler nelerdir bahsettik. Peki, bu ürünü nasıl kullanmak gerekiyor. Ürünü ilk kez alıyorsanız eğer; spordan 20 dakika öncesinden yarım şişe olarak alınır. Orta seviyede de aynı işlemi tekrar ettikten sonra ürünü kullanmaya başlamanızın üzerinden bir süre geçince spora başlamadan 20 dakika kadar önce tam şişe alabilirsiniz.