Hardline Progainer Kilo Aldırır Mı?

Zayıf veya cılız bir görünüme sahip olan birçok kişinin “nasıl kilo alırım” gibi sorularla internet sitelerini arşınladığı, çeşitli yöntem tavsiyeleri almaya çalıştığı bir gerçek var günümüzde. Kilo alımının çeşitli yöntemleri olsa da, işin asıl yapılması gerekeni yağlanarak kilo almak değil, yağlanmayı mümkün olan en az düzeye indirerek kas hacmi kazanmaktır. Bunun en kolay, verimli ve sağlıklı yolu ise bazı supplement, yani takviye ürünlerinde geçiyor. Özellikle gainerler arasında helal sertifika endeksli Hardline Progainer ürünleri, ülkemizde hacim almak isteyenlerin en çok kullandığı ürünlerin başını çekmektedir. Aynı zamanda, hardline progainer kilo aldırırmı veya neler içerir, kilo almak için nasıl kullanılmalı gibi sorular da henüz kullanıp test etmeyenlerin kafasını kurcalayan sorular arasında yer alıyor.

Hardline Progainer Kilo Aldırır Mı, Neler İçerir?

Hardline Progainer ürünleri, kilo almak isteyenlerin öncelikli olarak doğal gıdalarla birlikte kullanıp homojen olarak hacim alabileceği takviyelerden birisidir. İçerisinde yer alan yüksek orandaki karbonhidrat, hardline progainer kilo aldırırmı sorusunu soranlar için cevap niteliğinde bir değer taşıyor. Buna ek olarak her porsiyonda sunulan 37 gram proteinin yanında kreatin, taurin ve glutamine değerleri bakımından zengin olması, düşük yağda ile kas hacmi kazandırmanın yanı sıra spor için gerekli performans kazandırmada oldukça etkili olmaktadır. BCAA amoni akitleri bakımından da 7 gramlık bir oran sağlayan Hardline Progainer, servis başına vadettiği 155g karbonhidrat, 788 kalori ve ek vitaminlerle kilo, hacim almak için ortalamanın üstü bir profil sunmaktadır.

Hardline Progainer Kilo Aldırır Mı? Kilo Almak İçin Nasıl Kullanılmalı?

Harline Progainer takviye ürünlerinden en iyi verimi almak için kullanacak miktarın kişinin mevcut kilolarına göre ölçülmesi gerekiyor. Bunu hesaplarken günlük spor faaliyetinin ağırlığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Örnek olarak; hardline progainer kilo aldırırmı endişesine sahip 65 kiloya kadar olan kişiler, gündelik hafif spor karşılığında günlük 4-6 ölçek almalı. Kilo ve sporun yoğunluğu arttıkça, günlük servis miktarı da o oranda artış gösterebilir. Damağınıza uygun olarak çilek, muz gibi meyveleri takviye ile karıştırabilirsiniz. Genellikle antrenmandan hemen sonra alınması tavsiye edilse de, ağır antrenmanlar yapanlar spor öncesi ve sonrası alabilirler. Ek olarak sabah-öğle-akşam ve uyumadan önce alarak kilo alımını destekleyebilirsiniz. Hardline progainer kullanırken aynı zamanda tahıllı, lifli gıdalar gibi sağlıklı ürünler almanız tavsiye edilir.