Multipower Whey Protein İnceleme
Multipower Whey Protein İnceleme

Multipower whey protein inceleme ambalajları 900 gr bidon, 2000 gr bidon, 450 gr şase olmaktadır. Aromaları ise çikolata, kahve karamel, muz mango ve çilektir. Whey protein içeriğinde sodyum siklamat, asesülfam potasyum, sodyum sakkarin, palm yağı, B6 vitamini, ksantum gum, guar gum, laktoz, yumurta, tuz, soya lesitini, ayçiçeği lesitini bulunur. İzole, hidrolize, konsantre, aromalardan karışım sağlanır.

Multipower Whey Protein İnceleme ve Özellikleri

Multipower whey protein inceleme yağ 4.7 gr, enerji 379 kcal, protein 78 gr, tuz 1.25 gr, karbonhidrat 4.3 gr olarak 100 gr üründe bulunmaktadır. Günde 1 ile 2 servis alınabilen ürün 3 ölçek toz ürün şeklinde 200 ml su ile karıştırılarak kullanılır. Standart seviyede karbonhidrat, yağ ve protein miktarı içerir. Ürünü alanında uzman kişilere danışarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünü yeterli miktarda kullanmalısınız. Su ile kullanılabilen ürünü dilerseniz süt veya meyve suyu ile de tüketebilirsiniz. Genellikle antrenman sonrası sütle tüketimi önerilmemektedir.

Multipower Whey Protein İnceleme Hakkında

Multipower whey protein inceleme kaliteli ve güvenilir bir ürün arıyorsanız sizler için oldukça doğru seçim olacaktır. Tadı birçok tüketici tarafından beğenilmekte olan üründe topaklanma problemi olmamaktadır. Ürün laktoz sebebiyle karın ağrısı ya da gaz oluşumu gibi sorunlara neden olabilir ancak sağlığı tehdit etmemektedir. Vücut geliştirmek isteyenler açısından sorun olabilen konu ise tuz içermesidir. Gün içinde almış olduğunuz gıdalara ek olarak ürün almak ve protein ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız whey protein ürünlerini tüketebilisiniz. Fiyat konusunda her bütçeye uygun olduğundan pek çok kişi tarafından alınmaktadır. Fiyata göre ürün kalitesi oldukça yüksektir. Sizler de ürünlerimize göz atarak seçimlerinizi yapabilir ve ek gıdanıza sahip olabilirsiniz.