Dünya genelinde birçok sporcu tarafından egzersizlerde yağ yakımı için kullanılan ürünlerin başında l-karnitin gelmektedir. Bu ürün fit bir vücuda sahip olmak için birçok sporcunun özel olarak tercih ettiği ürünlerin başındadır. Doğal olarak vücudun besinlerden de sağlayabileceği bu madde daha fazla alınması için hardline l karnitin ürününü kullanılarak da vücuda ekstra olarak alınabilir. Vücutta oluşumu besin katkısıyla sağlanan listein ve metiyonin sentezinden ileri gelmektedir. Temel olarak bu madde vücut içerisinde kas dokularında ve beyinde depolanmaktadır.

Hardline L Karnitin Ve Ana İşlemi

Çok özel bir sporcu ürünü olan hardline l karnitin vücutta yüksek önemli bir işleve sahiptir. Bu işlev ana mantıkta yağ asitlerinin mitokondriye taşınması ve parçalanmasıdır. Parçalanan yağ asitleri sayesinde vücutta enerji oluşumu görülmektedir. Bu özelliği sayesinde l-karnitin piyasada bulunan birçok sporcu gıdalarında içerik olarak eklenmektedir. Yanlış olarak bilinen bir mantığa göre l-karnitin yağ yapısını vücutta kas yapısına çeviren bir madde değildir. Mantıksal olarak mümkün olamayacak bu olay yerine karnitin, kardiyo olarak adlandırılan aktivitelerde yağ yakımını sağlar. Yani bu maddenin sürekli bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka spor yapan kişiler tarafından tercih edilmesi gerekmektedir.

Alternatif Hardline L Karnitin Çeşitleri

Firmamız tarafından sporcular için alternatif bir şekilde satışa sunulan hardline l karnitin ürünleri farklı kapasitelere sahip ve kullanım şekillerine sahip olarak satılmaktadır. Firmamızın ürün çeşitliliği arasında; Matrix 3000 miligram 20 ampul, Termo 1000 mililitre, 1000 mililitre+ CLA One 100 kapsül ve diğer kapsül ürünleri ve ampul ürünleri gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Hardline markası tarafından üretilen l-karnitin ürünleri Türkiye’de de dünya genelinde olduğu gibi birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir.