cla yağ yakıcı fiyatları

Conjugated Linoleic Acid’in kısaltılmış olan CLA, omega ailesinden bir yağ asidi olup normal olarak tüketilen besinlerde fazla bulunmuyor. Bu nedenle CLA genellikle besin takviyesi şeklinde alınıyor. CLA, vücutta bulunan yağı oransal olarak azaltmada etkili oluyor. Bu ürünlerin bir başka faydası ise diyet yapan kişilerde görülüyor. Normal şartlarda diyet yapılmaya başlandığında vücut kendini korumaya alarak metabolizmayı yavaşlatıyor. Bu da diyetten kısa sürede sonuç alınmasına engel oluyor. CLA’nın etkisi ise diyet sırasında metabolizmanın yavaşlamasını önlemek şeklinde görülüyor. Yağ yakımı üzerindeki etkisinin yanı sıra CLA, kolesterol seviyesini azaltabiliyor ve kan basıncını düşürebiliyor. Ayrıca vücutta antioksidan işlevi görüyor. Web sitemizde farklı markaların değişik içerikli CLA ürünlerinin satışı yapılıyor. Markalara ve ürünün ne kadarlık bir kullanım için uygun olduğuna bağlı olarak cla yağ yakıcı fiyatları değişiyor.

Hardline Cla Yağ Yakıcı Fiyatları

Hardline Cla One, cla yağ yakıcı fiyatları için referans olarak kabul edilebilecek ürünlerden biri. Bu ürün kapsül formunda satışa sunuluyor ve her kapsülün içinde 1000 mg Clarinol CLA bulunuyor. Aspir bitkisinden elde edilen CLA, linoleik asidin konjuge izomeri olarak ürün içinde yer alıyor. Ürünün bir paketinde 100 kapsül bulunuyor. Ürün içinde bitkisel kaynaklı CLA oranı yüzde 80. Bunun yanı sıra yenilebilir sığır jelatinin bulunduğu üründe taşıyıcı olarak gliserol ve antioksidan olarak da doğal E vitamini yer alıyor.

Cla Yağ Yakıcı Fiyatları ve Kullanımı

Cla yağ yakıcı fiyatları kadar kullanım şekli ve dozu da önem taşıyor. CLA takviyelerinin ana öğünlerle birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Hardline CLA One kapsül formunu günde 3 defa yemeklerden yarım saat önce birer kapsül şeklinde alabilirsiniz.