Big Joy Protein Bar
Big Joy Protein Bar

Düzenli olarak spor yapan veya yapmaya başlayan kişilerin en çok dikkat etmesi gereken şeylerin başında beslenme düzenlerini yaptıkları spora uygun şekilde biçimlendirmeleri olmaktadır. Burada yağ ve karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme yerine bunlardan vazgeçilmeden mutlaka protein ağırlıklı bir beslenmeye geçilmelidir. Ana öğünlerde buna dikkat edebilen kişiler atıştırmalık yiyecek konusunda istediklerine ulaşamayabiliyor. Sağlıklı atıştırmalıklardan biri olan big joy protein bar yüksek protein oranı ile istenilen besinin alınmasını sağlıyor.

Big Joy Protein Bar İçeriğinde Neler Bulunur?

Her bir bar için değerlendirildiğinde big joy protein bar içerisinde 27 gram protein içeren bir atıştırmalık bar ürünü olmaktadır. Orana vurulduğunda yüzde 40’ının protein olması sayesinde ürün sağlıklı atıştırmalık bir ürün olarak rahatlıkla tüketilebilmektedir. Bunun yanı sıra çok düşük miktarlarda şeker barındıran ürün lezzetini buradan alırken lif kaynakları bakımından da zengin bir ürün sayılabilmesinden dolayı sağlıklı atıştırmalık görevini karşılamaktadır. Tuz ve sodyum mineralleri bakımından zengin olan bar ürünü 243 kalorilik bir ürün olmasıyla kişilerin birkaç seferde yiyebilecekleri bir atıştırmalık olarak da tüketilebilir.

Big Joy Protein Bar Tüketimi Kolay Mıdır?

Kurabiye, tiramisu, portakal aromalı gibi 4 farklı aromadan oluşan big joy protein bar ürünleri farklı damak tatlarına sahip kişiler için de son derece ideal bir tüketim gerçekleştirilmesini sağlıyor. Tüketimi tat yönüyle son derece beğenilen ürün kıvamı bakımından da sporculara uygun bir atıştırmalık oluyor. Sakız gibi ve çok yumuşak olmayan bir kıvama sahip olan ürün, ürünü tüketirken birkaç öğünde aynı ürünü atıştırmalık olarak kullanmak isteyenlere avantajlı bir tüketim sağlıyor. Günde 1 porsiyon tüketimi tavsiye edilerek spor yapan kişilerin protein ihtiyaçlarını karşılamasına da yardımcı olacak atıştırmalıkların alınması mümkün oluyor.