Bcaa Glutamine

Valin, izolösin ve lösinden oluşan Bcaa, dallı zincirli bir aminoasit desteğidir. Bu ürünü yağsız kas kütlesinin artırmak isteyen sporcular sıklıkla kullanmaktadır. Kas kütlelerini ve buna bağlı olarak da performanslarını artıran sporcular, bu ürünü sıklıkla tercih etmektedir.

Glutamin ise vücutta en fazla bulunan aminoasittir. %70 kadarı iskelette üretilen glutamin aynı zamanda vücuttaki amonyağı da temizler ve doku büyümesinde yardımı olan nitrojenin taşınmasına yardımcı olur.

Bcaa glutamine de bu iki besini tek yerde bir araya getirir. Bu sayede profesyonel sporcularda performans ve kas artışı en üst noktaya çıkar.

Bcaa Glutamine Nasıl Verime Etki Eder?

Glutaminin işlevini yerine getirebilmesi için lösine,  dolayısı ile Bcaa’ya ihtiyacı vardır. Bcaa ile etkinleşerek işlevini yerine getirmeye başlar. Ve bazı motor sinirlere sinyal gönderir. Bu sinyal de büyüme hormonlarına ve kas yapısına doğrudan etki eder. Bu sayede bunları kullanan sporcularda performans ve yağsız kas kütlesinde artış gözlemlenir. Kısaca Bcaa glutamine, bu etkileşim sürecini hızlandırır.

Ancak bu ürünlerle ilgili yanlış bir algı bunları herkesin kullanabileceğidir. Bu ürünleri profesyonel sporculardan başkası kullanmamalıdır. Ayrıca bu tarz ürünleri kullanırken her markaya da güvenmemek gerekir. Sitemizdeki güvenilir ürünler ile biz sizlere sağlığınızı tehlikeye atmadan hizmet vermeye çalışıyoruz.

Bcaa Glutamine Nasıl Kullanılır?

Siz de profesyonel bir sporcu olarak Bcaa glutamine kullanmayı düşünüyorsanız, ürünlerimizi ve içeriklerini inceleyebilirsiniz. Eğer doktorunuz onaylıyorsa ve herhangi bir sağlık sorununuz yoksa ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diğer birçok siteden farklı olarak biz sitemizde her ürünün satışını onaylamamaktayız. Bu yüzden ürünlerimizde belirli bir kalite standardı görmek mümkündür. Siz de performansınızı artırmak istiyorsanız güvenir ürünlerimiz ile bunu kısa sürede başarabilirsiniz.