Hardline Progainer

Hardline Progainer

Karbonhidrat takviyesi olarak yüksek miktarda protein ve karbonhidrat ihtiyacınızı karşılamak için bu ürünü  tercih edebilirsiniz. Bu ürünü kullanırken beslenmeye özen göstermek gereklidir. Sporcuların kullandığı ürün Hardline progainer ile kilo alıp hacim kazanmak ve vücut geliştirmek artık daha kolay olacaktır. Besin takviyesi olarak kullanılan ürün karbonhidrat depolarının artmasında yardımcı bir üründür. Özel formül ile üretilmiş olan ürün spordaki aktivitelerinizde toparlayıcı bir karbonhidrat ve biyolojik olarak yüksek whey protein içermekte olan bir üründür. Hardline progainer içeriğinde C vitamini, B vitamini, kalsiyum, fosfor, kreatin, folik asit, taurin, amino asit L- Glutamin ve çinko bulunmaktadır.

Hardline Progainer Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir?

Damak zevkinize uyan ürün isteğe göre meyve suyu, süt ya da su ile beraber alınabilir. Hazırlaması oldukça kolay olan ürün belirli ölçülerde kullanılır. Normal kullanım ölçüsü günde 4 kere 2 ölçek şeklinde olmalıdır. 150 ila 200 ml sıvı ile karıştırılarak içilmelidir.

  • Yüksek protein içermektedir
  • Enerji veriminde artış sağlar
  • Fiziksel güç sonrası toparlanmayı arttırıcı etkiye sahiptir
  • Karbonhidrat depolanmasını sağlar

Hardline Progainer İçeriği

Her porsiyonda olan değerler şu şekildedir.

  • 1000 mg taurin içermektedir.
  • 8 g protein
  • 6960 mg Bcaa
  • 700 g mg Glutamin öncüsü bulunur.

Tadı oldukça lezzetli olan ürün hardline progainer farklı 3 lezzet ile aromalandırılmış bir üründür. Çilek, muz ve çikolata aromalarında olan ürün lezzetli ve kolay içimi ile kullananların beğenisini kazanmış bir üründür. Hem beslenmenize hem de sporunuza yardımcı olan ürün hardline proganier ile performansını artırarak yeniden vücudunuzun aktiviteye odaklanmasında enerjinizi arttırabilirsiniz. Tüm vücudunuz için gerekli vitamin ve dengenin sağlanmasında kullanımı tercih edilen ürünü birçok siteden spor malzemeleri tedarikçilerinden temin edebilirsiniz. Sağlıklı bir vücut için sporcuların kullanımı için gerekli olan vitamin ve enerji sağlayan ürünü düzenli kullanarak yararlarını görmeniz mümkündür. Hacim ve kasların onarımında etkili ürün ihtiyacınız olan tüm gerekli maddeleri içermektedir.