Hardline Whey 3 Matrix Yorum
Hardline Whey 3 Matrix Yorum

Ülkemizde üretimi yapılan bir protein tozu olan Hardline Whey 3 Matrix, zamanla herkes tarafından bilinen ve kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Hardline Whey 3 Matrix, son yıllarda ürünlerinin kalitesi ile daha fazla dikkat çekmeye başlayan Hardline markasının en çok kullanılan ürünüdür. Sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmayan ürünü, amatör ve orta düzey sporcular, kas yapmak için diyetini proteinle desteklemek isteyen kadın ve erkekler kullanabiliyor. Özellikle yerli bir ürün olması ve rakiplerine göre uygun fiyatlarda satışa sunulması ürünün tercih edilebilirliğini artırıyor. Yazımızın devamında Hardline Whey 3 Matrix Yorum ve incelemelerine ulaşabilirsiniz.

Hardline Whey 3 Matrix Yorum – Hardline Whey 3 Matrix Ürün İncelemesi

Enerji ve Besin Öğeleri (100 g)

Enerji – 405 kcal

Yağ – 6,2 g

Doğmuş Yağ – 2,3 g

Karbonhidrat – 4,8 g

Şekerler – 4,3 g

Protein – 82,5 g

Tuz – 0,8 g

Zengin içerik ve formülasyona sahip Hardline Whey 3 Matrix ‘te, ultrafiltre edilmiş yüksek standartlı whey proteini konsantresi, izolatı ve hidroizolatı, kreatin monohidrat, Sukraloz, Asesulfam gibi tatlandırıcılar, soya lesitini, sülfit ve gluten bulunuyor. Bu içeriğiyle ürün, çoğu sporcunun ihtiyaçlarını karşılıyor ve içeriğindeki kreatin sayesinde spora yeni başlayanların kısa sürede sonuç almalarını sağlıyor. GDO, Laktoz, Aspartam, renklendirici ve koruyucu madde içermemesi de ürünün diğer olumlu yönleri. Hardline Whey 3 Matrix Yorum ve incelemelerinden sonra, ürün kullanımına da bir göz atalım.

Hardline Whey 3 Matrix Yorum – Hardline Whey 3 Matrix Kullanım Bilgisi

Kıvamı ve hafif içimi ile damak zevkinize hitap edebilen Hardline Whey 3 Matrix ‘i antrenmanlarınızdan 30 dakika önce ve hemen sonra, günde 1 ya da 2 porsiyon olarak kullanabilirsiniz. 1 porsiyon ( 2 tam ölçek, 44 g ) ürünü, bir bardak ( 200-300 ml ) su veya az yağlı süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Hardline Whey 3 Matrix Yorum ve diğer ürünler hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.