Super Mass Gainer
Super Mass Gainer

Gündelik olarak egzersiz çalışmaları gerçekleştiren, antrenmanlarına devam eden ve sporcu olarak hayatını sürdürmekte olan kişiler düzenli çalışmaları sırasında vücutlarında farklı gıda maddelerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu gıda maddeleri arasında karbonhidratlar, proteinler, mineraller ve vitaminler bulunmaktadır. Bu noktada kullanılabilecek birçok farklı ek gıda ürünü için firmamız tarafından sunulan ürünler arasında karbonhidrat tozu olarak kullanılabilecek ve aynı zamanda aminoasit noktasında çok yüksek bir içeriğe sahip olan super mass gainer gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürün içeriğinde zengin oranda kalori, düşük oranda yağ, çok düşük oranda karbonhidrat ve protein barındırmaktadır. Ayrıca ürün içeriğinde birçok farklı aminoasit yer almaktadır.

Kilo Alma Döneminde Super Mass Gainer

Özellikle vücut kitle indeksi çok alt noktada bulunan ve kilo alması gereken kişiler spor çalışmaları ile birlikte besin takviyesi olarak super mass gainer ürününü kullandıklarında çok daha sağlıklı bir şekilde sonuç elde edebilirler. Düzenli spor çalışmaları gerçekleştiren bir kişi için yeterli derecede karbonhidrat, protein ve yağ oranına sahip olurken porsiyon başına sağladığı kalori miktarı ile rahatlıkla enerji ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacaktır. İçeriğindeki yüksek kalitedeki ve hızlı ve yavaş salınım oluşturan protein kompleksleri ve vitamin kompleksleri ile mineral kompleksleri vücudunuza büyük bir destek sağlayacaktır.

Super Mass Gainer İçin En Uygun Fiyatlar

Firmamız tarafından gerçekleştirilen sporcu takviyeleri ve gıda takviyeleri satışları işlemlerinde tüm ürünlerde görüldüğü gibi Türkiye şartlarına göre en uygun super mass gainer fiyatları sunulmaktadır. Bu sayede farklı dönemlerde alternatif kullanımlar için bu ürünü tercih ettiğinizde süt ile karıştırarak kullanabileceğiniz ve protein ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayan bu ürünü istediğiniz miktarda satın alabilir ve hızlı bir şekilde Kargo imkanları ile birlikte temin edebilirsiniz.