Karbonhidrat Tozu Fiyatları
Karbonhidrat Tozu Fiyatları

Spor yapanların ihtiyaç duyduğu en önemli unsurlardan biri de yetersiz kalan beslenmeyi takviyeler ile kapatmaktır. Özellikle yoğun bir tempoda spor yapanların beslenme açıklarını kapatmaları için çok sayıda ürün bulunuyor.

Bu ürünler arasında karbonhidrat tozu da yer alıyor. Karbonhidrat tozu fiyatları içeriğine, servis miktarına veya markasına göre değişebiliyor.

Uygun karbonhidrat tozu fiyatları ile takviye alarak sağlıklı bir şekilde kilo almak ve kas geliştirmek mümkün oluyor. Hardline Progainer karbonhidrat tozu fiyatları servis miktarına göre farklılık gösterebiliyor.

Bütçeyi zorlamadan uygun karbonhidrat tozu fiyatları sayesinde istediğiniz besin takviyesini sağlayabilirsiniz. Düzenli beslenme ve spora ek olarak alınan bu takviye ile dilediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Karbonhidrat Tozu İçeriği ve Kullanımı

Hardline Progainer karbonhidrat tozu, protein kaynağıdır ve ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlar. Karbonhidrat tozu fiyatları ile uygun olmasının yanında sağladığı faydalarla da öne çıkıyor. Karbonhidrat depolarını artırmaya yararken, antrenman sonrasında da toparlanmayı hızlandırır.

Servis miktarına bağlı olarak karbonhidrat tozu fiyatları da artış gösteriyor. Servis miktarı 1406 gr olan karbonhidrat tozu, içerik bakımından oldukça zengin. B1, B2, B3, B6, B9, B12 ve C vitaminleri ile kalsiyum, çinko ve fosfor içeriyor.

Aynı zamanda kreatin monohidrat, glutamin, taurin, glisin, lizin, histidin, valin, lösin gibi pek çok proteini de içeriyor. Aynı zamanda çikolata ve çilek aromalı seçeneklere sahip.

5 ölçek karbonhidrat tozunu 500 ml süt veya su ile karıştırarak öğünlerden sonra veya antrenmanın 30 dk öncesinde veya sonrasında alınarak kullanılıyor. Karbonhidrat tozu fiyatları için farklı seçeneklere ulaşabilmek mümkün. Bütçenize uygun çeşitli seçeneklerden birini değerlendirebilirsiniz.

Uygun Karbonhidrat Tozu Fiyatları Gym Market’te

Bünyesini kuvvetlendirmek isteyenlerin tercih ettiği seçeneklerden biri olan karbonhidrat tozu Gym Market’te. Uygun karbonhidrat tozu fiyatları ile ürünlerimizin arasında yerini alıyor.

Karbonhidrat tozu fiyatları arasından bütçenizi aşmayacak olanı tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan beslenme takviyelerinden karbonhidrat tozları ile daha enerjik ve güçlü bir bünye ile sporunuzu yapabilirsiniz. Karbonhidrat tozu fiyatları, çeşitleri, kullanımları ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilirsiniz.