Muscletech Nitro Tech
Muscletech Nitro Tech

Sporcular, sporla yakından ilgilenenler ve beslenmede eksiklik yaşayanlar ilave gıdalara ihtiyaç duyabiliyor. Sporcuların dengeli ve doğru beslenmesi gerekir. Özellikle vücut geliştirme ve kas üzerine çalışanların beslenmesi de spor kadar önemlidir. Günlük olarak ihtiyaç duyulan protein, karbonhidrat ve yağ oranları belirlendikten sonra genelde protein değerleri eksik çıkmaktadır. Protein almak için kırmızı et ve diğer protein ağırlıklı gıdalar tercih edilir. Diyet listesine uyarak beslenmek bir sporcunun dikkat etmesi gereken en önemli detaylardandır. Her ne kadar protein ağırlıklı beslenilse de vücut yeterince protein alamayabilir. Bu da kas gelişimi için olumsuz bir durumdur. Bazı durumlarda ise gıdalardan alınan proteinin emilimi gerçekleşmez. Doğal olarak protein açığı ortaya çıkmaktadır. İşte bu noktada protein takviyeleri devreye giriyor. Muscletech Nitro Tech kullanarak protein açığınızı önemli ölçüde giderebilirsiniz.

Muscletech Nitro Tech Özellikleri

Günlük hayatta ve spor yaparken ortaya çıkan protein açığını ilave proteinlerle giderebilirsiniz. Normal şartlarda aldığınız gıdaların yeterli olmadığı durumlar için en iyi çözüm Muscletech Nitro Tech kullanmaktır. Bazı durumlarda gereken proteini alsanız bile vücut onun emilimini gerçekleştirmez. Alınan protein kadar vücut tarafından emilmesi de önemlidir. İçeriğinde izole ve hidrolize whey proteinler bulunur. Bu durum emilimin gerçekleşmesinde en önemli etkenlerdendir. Kullanırken her servise 30 gr ayarlamanız önerilir. Ürünün karbonhidrat ve yağ değerleri son derece düşük olup protein değerleri yüksektir. Yağ sorunu yaşayanlar için etkili bir gıda takviyesidir. Ayrıca içeriğinde keratin monohidrat bulunmaktadır.

Muscletech Nitro Tech Bilgi ve İletişim

Muscletech Nitro Tech için bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde bütün sporcu ek gıdalarının satışı gerçekleştirilmektedir. Proteinler dışında doğal ürünleri de satın almak için bizimle burada bulunan iletişim kurabilirsiniz. Ürünleri sitemizden kolayca temin edebilirsiniz.