Multipower Whey
Multipower Whey

Spor yaparken aynı zamanda beslenmesini de buna uygun şekilde düzenleyerek istediği vücut oranlarına ve yapısına sahip olmak isteyen kişiler için en ideal ürünlerden biri olan multipower whey protein ürününü sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Whey Protein ürünü olarak protein eksikliğini gidermek istediğiniz durumlarda protein tozu kullanımı için tercih edebileceğiniz bu ürün saf protein içeriği ile oldukça etkili olmaktadır. Ürün aynı zamanda çikolata, çilek, kahve karamel, muz mango gibi farklı aromalara da sahip olduğu için kolaylıkla tüketilebilmektedir.

Multipower Whey Özellikleri

Yüksek protein oranına sahip bir protein tozu olması ve aynı zamanda amino asit profili bakımından da zengin bir içeriğe sahip olması sebebiyle multipower whey spor yapan ve protein ihtiyacı çeken herkesin ideal olarak kullanabileceği bir üründür. Hidrolize, izole ve konsantre proteinlerin karıştığı Whey protein içeriği ile çok yönlü olarak protein alımının gerçekleşmesini sağlayan ürünü sizlere düşük karbonhidrat ve şeker oranı desteğiyle birlikte sunuyoruz. Proteinlerin daha iyi alımını gerçekleştirmek üzere içerisinde yoğun miktarda B6 vitamini de bulunan ürün sayesinde yoğun miktarda alınan proteinlerin kolaylıkla hücrelere aktarılmasını sağlamak da mümkün olabiliyor.

Multipower Whey Kullanımı Nasıl Yapılır?

Genellikle spor sonrası kullanımlarda daha iyi bir performans verdiği ortaya konmuş olan multipower whey protein toz ürününü sahip olduğu saf protein özellikleri ile birlikte protein eksikliği yaşayan ve bu eksikliğini gidermek isteyen herkese sunuyoruz. Spor yapmıyor olsa bile günlük olarak protein alımlarında yeterli miktara ulaşamamış kişiler için de söz konusu ürünü destekleyici bir takviye ürünü olarak kullanımı için teşvik ediyoruz. Spor yapanların ürünü tüm seviyelerde 3 ölçeğe karşılık gelen 30 gramlık tozu 200 ml su ile karıştırarak tüketmesi gerekiyor.