Muscletech Mass Gainer
Muscletech Mass Gainer

Muscletech Mass Gainer birçok kişinin vazgeçemediği ürünlerden biri olmaktadır. Ancak yine birçok kişi bu ürün ile henüz tanışmamıştır. Peki, bu ürünün amacı nedir? Ne işe yarar? Öncelikle bu ürünü karbonhidrat tozları arasından bulabileceğinizi bilmelisiniz. Sonrasında ise bu ürünün Amerika’da büyük ün yapmış hacim ve kilo ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Kompleks yapısı ile dikkat çeken ürün kaliteli hammaddesiyle hacim kazanmak isteyen sporcuların yardımına koşmakta, hem uygun hem de besleyici özelliği ile destek görevi görmektedir. Gramajının farklılıklar gösterdiği bu ürün için çeşit olarak çikolata, vanilya ve çilek gibi aromalardan söz edilebilir. Bu noktada tadı ile kullanıcılarının beğenisini topladığı görülen ürün sizler için de vazgeçilmez ürünler arasında yerini alacaktır.

Muscletech Mass Gainer Kas Gelişiminize De Destek Oluyor!

Yüksek ölçüde karbonhidrat içeren buna ek olarak kreatin, mineral, protein ve vitamine de bünyesinde yer veren Muscletech Mass Gainer kilo almanıza yardımcı supplement ürünlerden biridir. İçeriğindeki kreatin sayesinde kas gelişimine destek olan bu ürün protein sentezi artışında da etkili olmaktadır. Antrenman sırasında sporcular için glikojen deposunu yenilemeye yardım ettiği görülen ürün kas yapımı üzerinde de büyük ölçüde rol oynamaktadır. Ürün yeni başlayanlardan orta ve ileriye dek toplamda 3 adet seviyeyle karşınıza çıkmaktadır. Antrenman öncesinde ve sonrasında alınmak üzere ikiye ayrılan ürünün amacı ise sağlıklı bir yaşama sahip olmaktır.

Muscletech Mass Gainer Kullanımı Nasıl Olmalı?

Muscletech Mass Gainer kullanımı başlangıç seviyesinde 165gr için 400ml süt yahut su ile kolayca hazırlanabilmektedir. Ürünün bu çeşidi antrenmandan yaklaşık olarak bir saat evvel alınmalı antrenmandan sonra da aynı şekilde ürün kullanımına başvurulmalıdır. Orta ve ileri seviyeler için de aynı kullanım şekli geçerli olmaktadır.