Gainer Karbonhidrat Tozu

Gainer Karbonhidrat Tozu spor yapan kişiye enerji sağlar, karbonhidrat depolarını arttırır, tamamen protein kaynaklıdır ve fiziksel aktivite sonrasında vücudun toparlanmasını hızlandırmaya yardımcı olur. Son bilimsel araştırmalar sonucunda üretilmiş olan bu karbonhidrat tozu biyolojik değeri yükselten zenginleştirilmiş bitkisel proteinlere ve ultra filtre yöntemi ile elde edilen proteinlere sahiptir. Bu proteinin özelliği ise arjinin değeri bakımından zengin olan bitkisel protein içerikli olmasıdır.

Gainer Karbonhidrat Tozu Kullanımı

Sitemizde Gainer Karbonhidrat tozu çilek ve çikolata aromalı olarak sizlere sunulmaktadır. Diğer siteler ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunmuş olduğumuz avantajları görebilirsiniz. Kilo alma dönemlerinizde kullanabileceğiniz toz formda bir karbonhidrat tozudur. Vücudun bu süreçten en az şekilde etkilenmesini sağlar ve size istediğinizi en kısa sürede vermeye yarar. Kullanımı da bir o kadar önemlidir. Antrenman aralarından veya öğün aralarından yaklaşık olarak bir saat kadar önce veya sonrasında 1 porsiyon karbonhidrat tozunu 170 ml suya eklemeniz yeterli olacaktır. Karbonhidrat tozlu suyunuzu hazırladıktan sonra çok bekletmeyiniz ve kısa sürede tüketiniz. Ürün içerisinde size kullanma şeklini, dozunu açıklayan bir açıklama metni bulunmaktadır. Bu öneriler dâhilinde kullanmanız ve kullanım dozunu aşmamanız önemlidir.

Karbonhidrat İhtiyacınızı Gainer Karbonhidrat Tozu ile Sağlayın

Spor yaparken enerjimizi karbonhidratlardan almaktayız bu nedenle de enerjimizin yerinde olması için karbonhidratın vücudumuzda önemli bir miktarda bulunması gerekmektedir. Beslenerek alınan karbonhidrat bu miktarı karşılamadığından dolayı Gainer Karbonhidrat Tozu ürünümüz sizler için günlük ihtiyacınız olan karbonhidratı yani enerjiyi sağlamaktadır. Ürünümüz uluslararası standartlarda üretilmektedir. Sağlık faktörü bakımından dozunda kullanıldığı takdirde sağlık sorunu teşkil etmez. Doğal olarak üretilmiş olan ürünleri sizlere sunmaktayız. Uygun fiyatlı ürünlerimizi birden fazla ödeme seçeneği ile alabilirsiniz.