Dymatize Super Mass Gainer
Dymatize Super Mass Gainer

Spor çalışmalarında karbonhidrat desteğine ihtiyaç duyan da daha fazla kalori harcamak için iyi bir beslenme oluşturmak isteyen insanlar sporcu takviyeleri arasında öncelikli olarak karbonhidrat tozu ürünlerini tercih etmektedir. Bu noktada sitemizde pratik bir şekilde bulabileceğiniz dymatize super mass gainer ürünü 334 gramlık bir servis miktarı ile birlikte paket içeriğinde 16 adet servis oluşturmaktadır. Aromatik olarak çikolata lezzeti barındıran bu ürün, Amerika Birleşik Devletleri üzerinden ithal olarak gelmekte ve toz bir kullanım oluşturmaktadır. Ürünü çok pratik bir şekilde süt ile birlikte kullanabilir veya su ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

Dymatize Super Mass Gainer Nasıl Kullanılmalıdır?

Gündelik olarak kalori ihtiyacınızı karşılamak için tercih etmiş olduğunuz dymatize super mass gainer ürünü tek serviste süt ile birlikte karıştırarak kullandığınız zaman 1900 kalori gibi bir ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ayrıca bu ürünün bir servis kullanımı ile birlikte 82 gram protein temin edebilir ve birçok farklı aminoasit vücudunuza alabilirsiniz. Sabahları uyandığınızda ve farklı öğünler arasındaki dönemlerde ya da antrenman tamamlanması sonrasında olmak üzere günde iki servis bu ürünü tüketebilirsiniz. Zararlı durumların oluşmaması için günde en fazla 3 defa bu ürün kullanılabilir. Servis miktarı için 2 ölçek yani 334 gram ürün yeterli olacaktır.

Dymatize Super Mass Gainer Ürünü İçin Uzman Tavsiyeleri

Firmamız üzerinden garantili ve orijinal bir şekilde uygun fiyatlar ile temin etmiş olduğunuz dymatize super mass gainer ürünü, karbonhidrat, protein, yağ, mineral ve amino asit noktasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Fakat yine de bu ürünü kullanmadan önce mutlak şekilde uzman fikri almanız doğru olacaktır. Hem doktorunuz hem de antrenörünüz tarafından önerilen şekilde bu ürünü kullanabilirsiniz.