Multipower Mass Gainer
Multipower Mass Gainer

Cılız ve fit bir görünüme sahip olmaktan uzak vücutlara sahip kişiler için kilo ve hacim kazanmada etkili bir ürün olarak kullanılması tavsiye edilen multipower mass gainer kişilerin yağlanmaya karşı korunmasını sağlayarak hacimlerini artırmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli bir spor antrenmanı ile desteklendiği takdirde kişilerin hacim kazanmasının önündeki tek engel olan düzensiz ve yetersiz beslenme problemini ortadan kaldıracak olan bu ürünle birlikte kısa sürede istenilen vücut hacmine ve kiloya ulaşmak mümkün olabilecektir.

Multipower Mass Gainer Özellikleri Nelerdir?

Düşük yağ oranı ve yüksek orandaki karbonhidrat içeriği ile kilo ve hacim kazanmak isteyen sporcuların olmazsa olmazı haline gelebilecek olan multipower mass gainer ürünü Bulk veya kilo alma dönemlerinde kullanılacak ideal ürünlerdendir. Protein içeriği bakımından da yüzde 20’lik bir içeriğe sahip olan ürün yüksek kalorili bir takviye olmasıyla da kilo kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Glikojen depolarında en hızlı şekilde etkisini gösterecek olan Vitargo formülüne sahip olan karbonhidrat kompleksine sahip olan ürün sağlıklı bir şekilde karbonhidrat alımının gerçekleşmesini de mümkün kılmaktadır. Whey, kazein, süt ve yumurta albümini karışı protein kompleksi ise farklı yönlerle kas gelişimine yardımcı olur. Protein sentezinin daha kolay yapılabilmesi için B6 vitamini barındıran ürün ekstra bir ürün kullanmaya gerek kalmadan protein ihtiyacını da karşılar.

Multipower Mass Gainer Nasıl Kullanılmalıdır?

B1 vitamini içermemesi negatif bir özelliği olarak kenarda duran multipower mass gainer diğer tüm özellikleri ile ideal bir kilo ve hacim kazanma takviyesi olmaktadır. Düzenli olarak spor yapan herkes için hangi seviyede olursa olsun hacim kazanılmak istenen durumlarda 2,5 ölçeğe karşılık gelen 1 porsiyonluk ürünün 400 ml tam yağlı süt ile karıştırılarak alınması gerekmektedir. Günde 1 ile 3 kez kullanımı tavsiye edilmektedir.