hardline progainer 3000 gr
hardline progainer 3000 gr

Spor yaparak vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek isteyen kişiler için geliştirilmiş olan hardline progainer 3000 gr ürünü daha çok hacim kazanmak ve vücudunu daha sağlıklı hale getirmek isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Karbonhidrat içeriği sayesinde kilo almak ve vücut olarak genişlemek isteyenlerin kullanması gereken bu ürün karbonhidratın yanı sıra protein içermesiyle de son derece etkili bir ürün olmaktadır.

Hardline Progainer 3000 Gr İçeriğinde Neler Vardır?

İçerikleri bakımından vücut geliştirme ve hacim kazanmak isteyenlerin aradığı özellikleri en iyi şekilde taşımakta olan hardline progainer 3000 gr ürünü whey protein ve bitkisel protein içerikleri ile son derece ideal bir üründür. Yüksek oranda Glutamin ve BCAA bulunduran Hardline Progainer hacim kazanırken yağlanmadan bunu gerçekleştirmeye olanak sağlar. Multivitamin içeriği sayesinde vücut için gerekli olan vitaminlerin de en iyi şekilde alınmasını sağlayan ürün genellikle enerji içeceklerinde yer alan önemli amino asitlerden Taurin maddesini de içinde bulundurmaktadır.

Hardline Progainer 3000 Gr Nasıl Kullanılır?

Karbonhidrat ve protein içeriğini güçlü bir şekilde içinde barındıran hardline progainer 3000 gr ürününü kullanımına uygun şekilde tüketmek isteyen herkes kullanabilir. Hacim kazanmak ve kilo alarak vücudunu daha iyi bir hale getirmek isteyen kişilerden ilk kez bu ürünü kullanmaya başlamış olan kişilerin ürünün üzerinde yazılı olan kullanım miktarlarına uygun şekilde tüketim gerçekleştirmesi gerekir. Hangi seviyede spor yapılıyor olursa olunsun mutlaka 5 ölçek bir porsiyona denk gelen ürünün 400ml süt veya su ile karıştırılıp öğünlerden sonra veya antrenmandan 30 dakika önce tüketilmesi ile günde 1 ya da 2 kez alımının yapılması gerekir. Ürün kullanılırken spor antrenmanları ve normal beslenme düzeni hiçbir şekilde aksatılmamalıdır.