dymatize super mass gainer besin değerleri

Dymatize super mass gainer besin değerleri öncesinde bu ürünün kilo alma ve aynı şekilde hacim kazanma konusunda zorluk çekenlerin yanında olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu kişilere yönelik tasarlanan ürünün kompleks karbonhidrat ürünlerinden biri olduğu bilinmelidir. Özel olarak formüle edilmiş olan ürünün zengin içeriğiyle sportif çalışmalar için üst düzey verimleri de beraberinde getirdiği görülmektedir.

 Dymatize Super Mass Gainer Besin Değerleri Hakkında Bilgi Edinmek İsteyenler!

Dymatize super mass gainer besin değerleri kapsamında 5443 gramlık ürün için sizlere ilk olarak kalori miktarından söz etmek isteriz. Bu noktada 1900 kaloriyi beraberinde getiren ürünün yağdan gelmekte olan kalori miktarıysa 390 olacaktır. İçerisinde 43 gramlık yağ bulunan ürünün 20 gramlık doymuş yağıyla 3 gramlık trans yağını içerdiği de görülmektedir. 205 miligramlık kolestrolden söz edilebilecek olan ürün için şekerden gelecek olan karbonhidrat 5 gram olurken diyet fiberin miktarı 5 gram olarak gözlenmektedir. 82 gramlık proteini bünyesinde barındıran ürünün içerisinde A vitamininin 5 bin IU olduğu bilinmektedir. C vitamininin 60 miligram, D vitamininin 240IU, E vitaminininse 30IU olduğu görülen ürün için titamin oranıysa %80 olarak ön plana çıkmaktadır.

Dymatize Super Mass Gainer Besin Değerleri Ve Miktarları!

Dymatize super mass gainer besin değerleri ölçüsünde 1,7 miligramlık Riboflavin, 20 miligramlık Niasin, 2 miligramlık B6 vitamin, 460mcg folik asidi, 6mcg B12 vitamin, 240mcg biyotin, 13 miligramlık pantotenik asidi, 2100 miligramlık kalsiyum, 225mcg iyodin ve 180 miligramlık magnezyumdan söz edebiliriz. Bunların yanı sıra 12,8 miligramlık çinkodan, 105mcg selenyumdan, 120mcg kromiumdan, 830 miligramlık sodyumdan ve 2430 miligramlık potasyumdan da ürün kapsamında bahsedilebilir. Öyleyse ürünün uygun fiyatlar karşılığında sahibi olmak isterseniz bizler buradayız.