Hardline

Hardline

Avrupa’dan ithal edilen ve birçok takviye ürünü içinde barındıran marka olarak piyasada bulunan Hardline ürünleri sporcular için takviye bir üründür. Protein tozları, amino asitler, kreatinler, performans arttırıcılar gibi birçok ürün grubu bu ürün adı altında yer almaktadır. Yaklaşık 40 çeşit ürün bulunan takviye ürün GMP, HACCP VE ISO 22000  gıda güvenliği sistemi sertifikalarına sahiptir.

Hardline Ne İşe Yarar?

 Vücudumuzun gereken ihtiyaçlarını karşılayan hardline ürün ile kasların hacmini ve güçlenmesini sağlayan protein ve amino asitlerin vücuda alınması sağlanır. Besinlerden alınamayan değerlerin takviye olarak dışarıdan alınması ile gereken destek verilebilir. Birçok ürün çeşidi olan hardline karnitin ile fit bir görünüme kavuşmanız da yardımcıdır. Yağ yakıcı olarak kullanılmakta olan ürünü antrenman öncesinden 40 dakika önceden alarak karnitin sayesinde yağ yakımı gerçekleşmektedir. Amino asitler vücudun yapı taşları olarak bilinir. Vücutta üretilirler ancak bazen üretilemedikleri için takviye besinlerle alınması gerekebilir. Spor sırasında enerjinizin yüksek olması ve spor yaparken daha iyi performans sağlamanız için kullanılan hardline ürünler bulunmaktadır.

Hardline ile antrenman öncesi isterseniz sonrasında aldığınız hardline ile istediğiniz gibi bir fiziğe kavuşabilirsiniz. Kaslarınızın erimemesi için gereken amino asit ve proteinlerin faydalarını spor yaptıkça ilerleyen zamanlarda düzenli kullanım sonrası görebilirsiniz.

Hardline Özellikleri

  • Tadı hoş ve lezzetlidir
  • Kas geliştirici etkiye sahiptir
  • Kasların gelişmesine yardımcı olur
  • Kas yapılanmasını sağlar ve onarır
  • Amino asit içerdiği için faydalıdır ve enerji verimini artırır.

Hardline İle 3 Etki Bir Arada

Markanın farklı çeşitlerinden olan hardline whey 3 matrix gibi ürünler gereken 3 değer olan protein amino asit ve kreatin ile daha iyi performans sağlamanız açısından faydalıdır. Bu ürün ile kas gelişimi istiyorsanız beslenmenize önem veriyorsanız takviye gıda olarak kullanabilirsiniz. Lezzeti ve tadı konusunda kullananlar olumlu tepkiler göstermektedir. İsteğe bağlı olarak ister süt ile isterseniz meyve suyu yada su ile ürünü karıştırarak kullanabilirsiniz.