Whey 3 Matrix

Hardline Whey 3 Matrix

 Son zamanların en popüler ürünü olan whey protein grubundaki ürünlerden birisi olan Hardline Whey 3 Matrix 3 konsantre ve izole whey protein içeren bir üründür. Farklı aromaları ile damak zevkinize göre olan Hardline Whey 3 Matrix kasların ihtiyacı olan proteini karşılamanızı sağlamaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix 1 Porsiyon Özellikleri

  • 5400 mg glutamin öncüleri
  • 3000 mg saf formda kreatin monohidrat
  • 3 çeşit whey protein; konsantre, hidrolize ve izole
  • 1 servisinde 37,6 gram protein içeriği
  • Düşük oranda yağ ve karbonhidrat
  • Aspartam tatlandırıcısı içermemektedir.

Çilek, tarçınlı sahlep ve çikolata aroma özelliği ile farklı seçeneklere sahip Hardline Whey 3 Matrix antrenman öncesinde yada sonrasında kullanılabilir özelliktedir. Türkiye’de 2003 yılından beri ilk kullanılan spor ürünü olan Hardline Whey 3 Matrix sporcunun ihtiyacı olan aminoasit ve proteinleri karşılamakta helal sporcu markasına sahip bir ürün olarak görev alır. ISO garantisine sahip ürün içeriğinde ihtiyacınız olan protein karşılanmakta ve daha iyi bir performans sağlamanızı kolaylaştırmaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix Nasıl Hazırlanır?

2 ölçek kullanacağınız toz 150 ila 350 ml sıvı ile 15 20 saniye karıştırılıp hazırlanmaktadır. İsteğe göre meyve suyu yada süte karıştırıp ürünü kullanabilirsiniz. 3 Matrix önce karıştırıcıya dökülüp üzerine sonra sıvı ilave ederek topaklanmadan hızlıca karıştırılıp içilmelidir. Daha çok içimi spor sonrası uygun olur. Antrenman durumunuza göre öncesi kullanabileceğiniz ürünü yarım saat önceden alabilirsiniz. Kullanım ölçüsü genellikle 2 ölçek olarak önerilmektedir. Kişinin boy yaş ve kilo durumuna göre ölçek miktarı  değiştirilebilir. Türkiye de en çok tercih edilen ürün olarak protein markaları arasında yer almaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix Zararlı mıdır?  

Dengeli beslenerek kullanabileceğiniz ürün Hardline Whey 3 Matrix tüm beslenme ihtiyacınızı elbette karşılayamaz. 1 servisinde sadece 3 g kreatin bulunmaktadır. Böbrek hastaları hamileler ve 15 yaşın altındaki kişilerde kullanılması önerilmez. Besin takviyesi olarak kullanılan ürün etkilerini görebilmek için kullanma uyarılarına ve talimatlarına dikkat etmek gerektiği gibi kullanmak önem taşır.