Creapure Kreatin

Creapure kreatin; idman öncesi, spora daha hazır olarak başlayabilmek için zararlı ve yasaklı madde içermeyen bir supplement olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca özellikle belirtmemiz gerekir ki kreatin, protein tozları, pre-workout gibi supplement olarak tanımladığımız ürünler kesinlikle ilaç değildir. Güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden kreatinin;

  • Creapure keratin monohydrate
  • Creapure keratin ethyl estel
  • Creapure keratin Kre-alkalyn
  • Creapure keratin phosphate
  • Creapure keratin citrate

Gibi farklı türleri bulunmaktadır. Ürün genel anlamda antrenman sırasında performans artışı sağlamasının yanında protein sentezini de artırır. Ancak vücudun gereksinimine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Creapure Kreatin ile Vücudunuza Gereken Özeni Gösterin

Protein sentezini artırması sebebiyle kas büyümesi anlamında da sporcular için vazgeçilmez ve gerekli bir üründür. Ancak yalnızca sporcu gıdasıdır olarak tanımlamak da doğru olmayacaktır. Düzenli şekilde spor yapmayan ya da kariyer anlamında sporla ilgilenmeyen insanlarda ve de en önemlisi vegan, vejetaryen beslenmeyi ilke edinmiş kişiler için de oldukça gereklidir. Özellikle vejetaryenlar et ve balık gibi yüksek oranda protein içeren besinleri tüketemedikleri için creapure kreatin i güvenle kullanabilirler. Çünkü ürün hayvansal madde içerikli bir ürün değildir.

Creapure Kreatin İle Daha Güçlü

Profesyonel sporcular için ihtiyaç halini alan creapure kreatin düzenli ve hafif egzersizlere nispeten, ağır ve uzun süreli antrenmanlar öncesinde vücudunuzu hazırlayarak özellikle kaslarınıza ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Vücudunuzun gereksinimlerine göre; fosfatla zenginleştirilmiş, hızlı emilim özelliği ya da sıvı içerisinde çözünmesi daha kolay olan formülasyonlarıyla sağlıklı ve güvenilir bir kullanım olanağı sunmaktadır. Sonuç olarak ister ağır antrenman yapan profesyoneller, ister yeterince protein alamayan özellikle vejetaryen beslenme alışkanlığı olan insanlar için güvenle kullanabilecekleri, yasaklı ve zararlı maddeler içermeyen bir takviye gıdadır.