Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr
Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr

Spor yapanlar için vücudun protein miktarı oldukça önemlidir. Vücut ne kadar çok protein depolarsa kas gelişimi de aynı oranda artmaktadır. Fakat vücut içerisinde depolanan proteinin kas gelişimi için etkili olması gerekir. Çünkü vücut proteini pek çok yerde kullanır. Bu nedenle bu seviyenin artması kas gelişimi için oldukça önemlidir. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerden biri olan Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr son dönemin en başarılı olan protein ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Özellikleri

Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr özellikleri sporda bu ürünü kullanmak isteyen kişiler tarafından merak konusu olmaktadır. İsminin 3 Matrix olmasının nedeni içerisinde yer alan 3 farklı Whey proteinden kaynaklıdır. Izole, Hidrolize ve Konsantre Whey proteini barındıran bu ürün spordan önce veya sonrası için kullanıma uygun bir üründür. İçerisinde bulunan Izole ve Hidrolize Whey proteini hızlı emilime sahiptir. Bu bileşenler diğer protein ürünlerine göre daha hızlı bir şekilde kasların ihtiyacı olan proteini karşılamaktadır.

Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr Kullanımı

Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr kullanımı diğer spor ürünleri gibi başlangıç, orta ve ileri düzeyde kullanım aşamalarına sahiptir. Başlangıç seviyesinde 2 ölçek yani 44 gr ürünü 250 ml su ile karıştırarak spordan sonra hemen almalısınız. Orta seviye kullanımda ise 2 ölçeği yani 44 gr ürünü 250 ml su ile karıştırdıktan sonra sabah kalkınca ve spordan hemen sonra almalısınız. İleri seviyede kullanımda ise 2 ölçeği yani 44 gr ürünü sabah kalkınca ve spordan 30 dakika önce veya sonra alabilirsiniz. Ürünün paketi üzerinde ayrıntılı bir şekilde anlatım mevcuttur.