Hardline Glutamine Fiyatları

Kaslardaki amino asidin %61’ini ve vücuttaki toplam amino asit döngüsünün %20’sini Glutamin oluşturur. Glutaminin büyük kısmı iskelet kaslarında üretilir ve buradan vücudun diğer kısımlarına dağılır. Glutamin, standart amino asitlerin aksine içerisinde 2 nitrojen atomu barındırır ve bu özelliği ile vücudun nitrojen taşıyıcısı olarak bilinir. Amonyağı temizler, hücre büyümesi, doku tamiri vb. fonksiyonlarda kullanılmak üzere dokular arasında nitrojen taşır. Vücudun ihtiyacı doğrultusunda nitrojen dengesinin sağlanması ve kas yapılanmasına yardımcı olur.

Hardline Glutamine Fiyatları Kullanım Amaçları ve Faydaları

Vücuttaki amino asit seviyeleri buna bağlı olarak glutamin miktarı, ağır egzersizler, hastalık, açlık, hızlı büyüme ve gelişme, aşırı stresli durumlar ile önemli miktarda azalır. Azalan glutamin seviyeleri ile birlikte gücünüz, iyileşme hızınız ve dayanıklılığınız da azalır. Protein sentezinde önemli rol oynayan glutamin seviyelerinin eski halini alması bir haftayı bulabilir. Amino asit dengesinin sağlanması, kas yıkımının azaltılması, ve protein desteğinin sağlanması amacıyla glutamin takviyesinin yapılması ve tamamlayıcı ürünlerin kullanılması gerekebilir.

Hardline Glutamine fiyatları ve içeriği ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte bir üründür. Hardline glutamine;

  • Protein sentezini destekler ve kas yıkımını minimuma indirir.
  • Azalan glutamin seviyelerinin eski düzeylerine yükseltilmesini sağlar.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji verir.
  • Kasların ve hücrelerin iyileşme sürecini hızlandırır.
  • Bağırsakların işlevlerinin düzenlenmesi ve yapısının korunmasında önemli rol oynar. Bazı araştırmalara göre mide rahatsızlıklarının giderilmesine de yardımcı olur.

Hardline Glutamine fiyatları miktarlarına ve içeriklerine göre değişir. İhtiyacınıza göre, kullanım miktarınızı ve sıklığını belirledikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz.

Hardline Glutamine Fiyatları Kullanım Şekli

Hardline Glutamine fiyatları, ödeme seçenekleri, ürünlerin ayrıntılı kullanım şekilleri ve benzer ürün önerilerine ürünler kısmından ulaşabilirsiniz.