Hardline Glutamine Nasıl Kullanılır?

Glutamin, özellikle vücut geliştirmek isteyen kişiler arasında en iyi supplementlerden olarak yerini almıştır. Vücutta bir aminden ve glukozdan üretilen amino şekerin ismine denir. Vücut tarafından üretilebildiğinden dolayı performans ve antrenman sırasında çok hızlı bir şekilde tüketilir, bu nedenle özellikle spor yapanlar için mutlaka glutamin takviyesi gerekli olmaktadır. Vücutta bulunmakta olan glutaminin %60 iskelette, geri kalan %40lık oran ise karaciğer, mide ve akciğerde bulunmaktadır. glutaminin kendine has olan bir molekül yapısı bulunur. Yapısının her iki ucunda da nitrojen zincirleri yer almaktadır. Bu durum da glutaminin işlevini arttırmakta ve kas hücrelerine nitrojen taşımak ile görevli olan bir araç haline gelmesini sağlamaktadır. Peki, bu takviye ürünlerden en fazla tercih edilen Hardline Glutamine nasıl kullanılır?

Hardline Glutamine Nasıl Kullanılır Merak Edenler

Hardline Glutamine nasıl kullanılır anlatmadan önce kıkırdak dokusunun büyük bir yapısının oluşumunda glutaminden söz edilmesi gerekmektedir. Hem organsülfür hem de MSM bileşiğidir. Ürünün kullanımında meydana gelen herhangi bir yan etki şu zamana kadar görülmemiştir. Önemli olan nokta; çocukların, emziren kadınların, hamilelerin ve deniz ürünlerine alerjisi olanların kullanmaması gerektiğidir. Ayriyeten ilaç kullananlar ise doktor tavsiyesi altında kullanmalıdır.

Hardline Glutamine Nasıl Kullanılır Besin Değerleri Nelerdir?

Hardline Glutamine nasıl kullanılır, yemek yedikten 1 saat sonra günde toplam 3 kere 1’er tablet alınmalıdır. Yani günde 3 tablet alınır. Ürünümüzün içerisinde domuz ve domuzdan elde edilen herhangi bir madde bulunmamaktadır. Günlük servis miktarı 3 tablettir. Paket içerisinde tablet sayısı ise 40 adettir. İçerisinde yer alan diğer bileşenler; MSM-Metilsülfonilmetan, Glukozamin HCL, Mikrokristalin Selüloz ve Magnezyum Stearat’tır. Ürün en uygu fiyatlar dâhilinde birbirinden farklı ödeme şekilleri ile sizlere sunulmaktadır.