zero shot

Zero shot

Günlük hayatımızda sürekli ek besinlere ihtiyacımız vardır. Artık çoğu kişi spor yapmaktadır. Spor yaparak kas yapmak ve kasları güçlendirmek istemektedir. Bunun içinde mutlaka ek gıda, protein gibi besinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için zero shot ek gıda olarak kullanılmaktadır. Sıvı olarak üretilmiş bir üründür. Karnitin bir ürün olup tüketilen besinlerin sporla enerjiye dönüşerek kaslara etki ederek enerjiye dönüşmesine yardımcı bir üründür.

Zeroshot Ürününün Yararları

Zero shot sayesinde spor yaptığınızda kas oluşumu daha sağlıklı yapılmaktadır. Spor yapıyorsanız mutlaka kullanmak isteyeceğiniz bir üründür. Karnitin içeren bir ek gıdadır. Karnitin vücutta doğal yollarla üretilen ve vücudumuzdaki yağların enerjiye dönüşmesini sağlayan bir amino asit türüdür. Zeroshot içerisinde yoğun derecede karnitin olduğundan vücudumuza yararları oldukça fazladır. Spor yapanlarda karnitin eksikliği sonucu yaşanılacak çok fazla sorun vardır. Spor yapanlarda aşırı yorgunluk hissi yaşanmaktadır. Düzenli beslenme yapılmıyorsa sporun amacına ulaşılamamaktadır. Kas oluşumu zorlaşmaktadır. Spor yapanlarda bağışıklık sistemi düşük olmaktadır. Bunların önüne geçmek için mutlaka düzenli beslenme ile ek gıda kullanılması gerekmektedir.

Ürün kullanıldığında vücudumuza yararlı etkileri;

  • Vücudun direncini arttırır.
  • Yağ yakımına yardımcı olduğundan spor esnasında daha zinde olunmasını sağlamaktadır.
  • Vücudun enerjisini arttırmaktadır.
  • Yorgunluğu azaltmaktadır.
  • Spor yapanlarda spor yapma süresini arttırmaktadır.
  • Vücudumuzda önceden depolanan yağlarında yakımına yardımcı olmaktadır.

Zeroshot İçerisindeki Maddeler

Sıvı olarak üretimi yapılmaktadır. İçerisinde şeker ve karbonhidrat çok az bulunmaktadır. Ürün içerisinde Karnitin, Krom, B6 Vitamini, Folik Asit, B12 Vitamini, Sodyum, Zero Shot Karışımı bulunmaktadır. Bir paket içerisinde 12 şişe bulunmaktadır. Ürünün kullanım talimatına uyulduğunda herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. Farklı ürünlerden kat – kat üstün özelliklere sahip olup yararları diğerlerine oranla daha fazladır. Halk arasında vitamin olarak bilinmektedir. Ama vitamin değil vitaminden daha iyi özelliklere sahiptir. Kullanım amacına ve düzenine göre kilo verilmesinde de yardımcı bir üründür. Spor yapanların kullanım amacı da kas güçlendirme içindir. Spora başlamadan önce yarım şişe veya bir şişe içilerek spora başlanabilir. Antrenmanlarda destekleyici üründür. Son dönemlerde bütün spor yapanların kullanmış olduğu bir ürün haline gelmiştir. Ürünün kullanımı rahatlıkla yapılabilir.