Hardline Karnitin

Daha Fazla Enerji İçin Hardline L-Karnitin

Vücudun spor gibi etkinlikler, vücut geliştirme çalışmaları ve antrenmanlar nedeniyle daha fazla enerji ihtiyacı olabilir. Enerji sağlanması için vücut içerisinde bulunan bileşenler tam bir etki göstermediğinde vücuda gıda takviyeleri yoluyla enerji sağlayıcı besinler alınabilir. Bu noktada vücudun en çok fayda sağladığı besin takviyelerinden biri Hardline l-karnitin olmaktadır. L-karnitin hücrelerde enerji üretimi görevi üstlenen bir madde olarak genel olarak vücut içerisinde de bulunur. Fakat daha fazla elde edebilmek için dışarıdan besin takviyesi olarak alınabilen bir ürün şeklinde de satılmaktadır.

Hardline L-Karnitin Ürünlerinde Çeşitlilik

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan Hardline l-karnitin ürünleri çeşitli formlarda bulunmaktadır. Enerji takviyesi sağlayabilmek ve vücudu Daha zinde bir şekilde spora hazırlamak için L-karnitin kullanırken aynı zamanda yağ yakım işlemine de destek verilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan L-karnitin ürünleri için günlük kullanıma uygun ampuller, sıvı formunda ürünler, kapsül ürünleri ve içecek fonuna dönüştürülmüş ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler için stoklarımızda bulunan kampanyalı ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin ürünlerimiz arasında Hardline l-karnitin 1000 mililitrelik sıvıyı kampanyalı şekilde satın alabilirsiniz.

Hardline L-Karnitin Nasıl Kullanılmalıdır?

Çok yüksek bir dozda Hardline l-karnitin kullanılması gerekli olmamakla birlikte fazlası idrar yoluyla atılmaktadır. L-karnitin kullanılırken antrenmanlardan 15 dakika öncesinde kullanılması daha uygun bir yöntemdir. L-karnitin, yağ asitlerini hücreye taşıyarak daha hızlı yağ yakılmasını sağlarken bu sayede de enerji sağlar ve spor verimini arttırır. Çok yoğun şekilde spor yapan insanlar, L-karnitin kullanarak kas kaybını önlemeyi sağlayabilirler. Bir vitamin gibi etki gösteren l-karnitin, vücutta eksik bulunduğunda dokularda yağ oranı artabilir ve bağışıklık sistemi yoğun egzersizlerle zayıflayabilir.